info@videocekimi.org Mobil İrtibat

DÜĞÜN HİKAYESİ

Düğün Hikayenizin olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tecrübeli çalışanlarımızla, en son model kamera; ekipmanımızla sizlere ömür boyu unutulmaz bir düğün hikayesi hazırlıyoruz. Yaz sezonunda yoğun istek sebebiyle rezervasyonlarınızı erken yaptırmanızı rica ederiz.

Düğün günü neler yapıyoruz?

Sabah ilk saatlerinde fotoğraf makinelerimizi ve kameralarımızı alıyoruz ve Hep birlikte heyecanlı güne sizinle başlıyoruz. Düğüne kadar geçen her evre ve aşamasından kareler alıyoruz. Aksesuarlar, düğün yeri ve süslemeler de tüm sürprizleriyle bu çekime ekleniyor Güneşli bir günde veya hava durumuna bağlı olarak sizinle seçebileceğimiz kapalı bir mekanın güzelliğinde çekimi özelleştiriyor. Çekimlerimiz ilk dans ile başlayıp isteğinize bağlı olarak da gece sonuna kadar devam ediyor.

Şimdi elimizde birlikteliğinizi sonsuza taşıdığınız bugüne dair harika bir film var. Bu size nasıl ulaşıyor? Tüm kareleriniz titizlikle photoshop işlemlerinden geçiriliyor videolarınız da montaj aşamasından geçerek seçtiğiniz pakete uygun olarak size teslim ediliyor. Size de bu özel günün en güzel ve özel karelerine gülümseyerek bakmak kalıyor!

Bizler en güzel gününüzde en iyi görüntüler yakalamak için anahtarın kolay olduğuna inanıyoruz. Bu da siz değerli müşterilerimizi iyi hissettirmek ile mümkündür. Bunu da sizleri iyi tanıyarak elde ediyoruz. Çiftlerin fotoğrafını çekmek bizim işimiz ve tutkumuz. Neşeli bir mekanda geçen çekimlerimizle en güzel gününüze şahitlik edip, fotoğraflamak istiyoruz.

Zaman geçtikçe bizler kendi stilimizi geliştirdik. Bu ışık ve kompozisyon temel bilgisine dayanıyor ise de sizlerin beklentilerini aşan en iyi fotoğraf oluşturmak zorunda oluşumuzu, tutkuyla oluşturarak başarıyı elde ediyoruz.

Çekimlerimizde hedefimiz kimi zaman arka planda gün batımı, güneşi, masmavi suları, gökyüzünü, kimi zaman tatlı çocuk gülümsemelerini yakalamak olsa da, çoğu zaman film tadında evlilik töreninizi ve sonrasında yaşanan duygu patlamalarını ve mutlulukları albümlemek önceliğimiz olmaktadır.

Çekimlerimizin dijitallerini de teslim ediyoruz! Özel çekimlerinizi internet sayfamızda paylaşmıyoruz.