info@videocekimi.org Mobil İrtibat

DÜĞÜN ÖYKÜSÜ

 Düğün Öykünüzün olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tecrübeli çalışanlarımızla, en son model kamera   ekipmanımızla sizlere ömür boyu unutulmaz bir düğün öyküsü hazırlıyoruz. Yaz sezonunda yoğun istek sebebiyle rezervasyonlarınızı erken yaptırmanızı rica ederiz.

 Düğün günü neler yapıyoruz?

Sabah ilk saatlerinde fotoğraf makinelerimizi ve kameralarımızı alıyoruz ve Hep birlikte heyecanlı güne sizinle başlıyoruz. Düğüne kadar geçen her evre ve   aşamasından   kareler alıyoruz. Aksesuarlar, düğün yeri  ve süslemeler de tüm sürprizleriyle bu çekime  ekleniyor.  Güneşli bir günde  veya hava durumuna bağlı olarak sizinle seçebileceğimiz  kapalı  bir mekanın güzelliğinde çekimi özelleştiriyor. Çekimlerimiz ilk dans ile başlayıp    isteğinize bağlı olarak da gece sonuna kadar devam ediyor.

 Şimdi elimizde birlikteliğinizi sonsuza taşıdığınız bugüne dair harika bir film var. Bu  size nasıl ulaşıyor? Tüm kareleriniz titizlikle photoshop işlemlerinden geçiriliyor videolarınız  da montaj aşamasından geçerek seçtiğiniz pakete uygun olarak size teslim ediliyor. Size de  bu özel günün en güzel ve özel karelerine gülümseyerek bakmak kalıyor!

  Çiftlerin fotoğrafını çekmek bizim işimiz ve tutkumuz   .  Neşeli bir mekanda geçen çekimlerimizle en güzel gününüze şahitlik edip, fotoğraflamak  istiyoruz.

 Zaman geçtikçe bizler kendi stilimizi geliştirdik. Bu ışık ve kompozisyon  temel  bilgisine  dayanıyor ise de sizlerin beklentilerini aşan en iyi fotoğraf oluşturmak zorunda oluşumuzu, tutkuyla oluşturarak  başarıyı elde ediyoruz.

Çekimlerimizde hedefimiz kimi zaman arka planda gün batımı, güneşi, masmavi suları,  gökyüzünü, kimi zaman tatlı çocuk gülümsemelerini yakalamak olsa da, çoğu zaman film tadında evlilik töreninizi ve sonrasında yaşanan duygu patlamalarını ve mutlulukları  albümlemek önceliğimiz olmaktadır.

Çekimlerimizin dijitallerini de teslim ediyoruz! En mutlu gününüzün hatıralarını bir  ömür boyu sizden ayırmıyoruz…