info@videocekimi.org Mobil İrtibat

Kişiye Özel Tiyatro Nikah

 

kişiye özel nikah

 

Bazı özel durumlarda çiftler düğünlerinden önce nikah kıyma mecburiyetinde kalmaktadırlar, "Çiftler, eş durumu tayini ya da başka sebeplerden dolayı nikahlarını düğün töreninde kıyamıyor. Ya da yıllar sonra nikah tazelemek istiyor. Biz bu durumlarda yardımcı oluyoruz. Bu hizmetten yararlanmak isteyenlerin mutlaka önce resmi nikahlarını kıydırması gerekiyor. Burada verilen hizmet Teatral amaçlı yapılan formalite bir nikah ve eğlence amacı taşıyor."

Nikah merasimleri çeşitli nedenlerle önceden kıyılmış fakat düğünlerinde bu güzel anı misafirleriyle paylaşmak isteyen çiftlerin taleplerine üzerine nikah merasimini eğlenceli bir üslupla tekrar canlandıran firmamız, misafirleri gülümsetmek için size özel ve sizin de özel istekleriniz doğrultusunda mizahi cümleler hazırlanıp kullanılıyor.

"Kişiye özel metin hazırlanır"

Her nikah için kişiye özel metin hazırlanır.

Yapmış olduğumuz nikahlarda kişiye özel metin hazırlanır çünkü bu sizin en özel gününüzdür. Özel metinlerimiz vardır. Damada, 'Mağzada, ayakkabıcıda yanında gezeceğine, AVM lerde tur atarken 'Yeter artık' diye söylenmeyeceğime, evde son söz sana ait 'Peki sevgilim' diyerek onay vereceğine söz veriyor musun?' diye sorarız. Ama arzuya göre metni kişiselleştirebiliriz. İlk görüşmemizde çifti tanımak için sorular sorarız ve örneğin bazen 'Saatlerce bilgisayar oyunu oynuyor' diye gelin damattan yakınır. 'Saatlercebilgisayar oyunu oynamayacağına' cümlesini nikah metnine alırız. Böylece daha esprili bir nikah merasimi gerçekleşmiş oluyor ve konuklar eğleniyor." Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.